Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2008, 18:16   #1
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
[komentarze] Objawy Zła

Sesja ruszyła więc i odpowiedni temat w dziale komentarze. Standardowo, komentujemy tu sesję i pewnie nie tylko. Chyba wszyscy zasady znają, lecz jakby co przypomnę:

- postujemy raz na tydzień przynajmniej, przeżyję jeśli ktoś czasem będzie postował co drugi mój update, ale nie cały czas... postacie osób nie postujących giną szybko i efektownie (chyba że zgłoszą wcześniej nieobecność), czasu na napisanie posta jest jednak troszkę więc myślę że będziecie odpisywać regularnie,
- piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego,
- nie piszemy postów jedno linijkowych. Jest to storytelling (z elementami mechaniki), zatem im ładniejsze i ciekawsze Wasze posty, tym lepiej będzie wiodło się Waszym bohaterom.
- kwestie wypowiadane przez postać piszemy kursywą, resztę normalnie. Myśli kursywą ale w cudzysłowie na przykład, tak aby sie wyróżniało,
- możecie dawać opisy czynności, w walkach z wieloma przeciwnikami dopuszczam nawet zabicie przez was kogoś przy ładnym opisie starcia, jednak gdy walczycie z trudnym przeciwnikiem, lub opisujecie trudną czynność, jej skutek opisuję ja, Wy natomiast opisujecie jak wykonujecie tę czynność.

To chyba wszystko na teraz. Jak coś mi się jeszcze przypomni, z pewnością dopiszę.

Życzę miłej i przyjemnej gry. Zaczynamy!
 
Carnal Grief jest offline