Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2008, 19:45   #208
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Jest tak, a nie inaczej, ponieważ Qumi uparł się z pisaniem postów w/g inicjatywy a ty teraz się też upierasz przy jakiś dziwactwach, przez które zostanie zabrana możliwość pisania postów przez graczy, a w końcu o to chodzi w PBF-ie. Tylko MP będzie sobie pościki strzelał, a w takiej grze nie widzę większego sensu, i nie, nie chodzi tu tylko o 1 zdanie "atakuję go tak i tak", wielu z nas zamieszcza w postach dotyczących walki i wiele innych spraw, i dzięki temu mamy zabawę w sesji, itp itd, nie chce mi się tego wszystkiego tłumaczyć.

A ogólnie ciekawe... w mojej sesji (i wielu innych sesjach), gdzie również stosuje się inicjatywę, wszystko jest piko-belo :P

Co do tych mieczy, myślę że rozsądny MP nie miałby nic przeciw, w końcu w tej drugiej ręce możesz w czasie walki trzymać co ci się tylko podoba, w takiej jednak sytuacji z całą pewnością poza ewentualnymi atutami do walk dwoma orężami (co w sumie nie jest konieczne, z tego punktu jak to przedstawiłeś) przydałaby się i Oburęczność, po to żeby właśnie mieć sprawniejszą tą drugą rękę
 
Buka jest offline