Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2005, 22:08   #32
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Glyph
Edit:Tak mi się jeszcze przypomniało. LMGray dostałeś zgodę od Yarota na ta grę (tzn. osobny folder, itd.)?
Tak, jednak musze mu jeszcze dokładnie wszystko opisać, przekazać dokładny opis folderów i ilość graczy. A także co ważniejsze zapewnienie, iz jeżeli już ktos zacznie grać to nie będzie olewać samej gry i bedzie w niej brał czynny udział.

Cytat:
Napisał Ceridian
jesli wykorzystamy ta mape to lepiej zeby jedna osoba ustalila rozstawienie miast - jezeli my zaczniemy sami sobie pozycje wymyslac to pewno tak sie porozrzucamy po terenie ze zanim zacznie sie jakas akcja albo targi to z miesiac minie
Wydaje mi się, iż powyższa mapa jest dobra i całkowicie wystarczy. Oczywiście jeżeli ktoś uważa, iz jest w stanie zrobić lepszą to niech ja zamieści.
Ogromnie dziękuję Glyph-owi.

Cytat:
Napisał Glyph
Ceridian => Nie ja jestem MG ale jak zwykle trochę się powtrącam Graczy było zadeklarowanych 4, a miast jest 8, więc szanse na grę są spore Wyślij PW z opisem postaci i lekkim opisem miasta do LMGraya
Całkowicie popieram Glypa, czekam na postacie. Jeszcze raz dziękuję

Cytat:
Napisał Darken
Dobra, Hood sie nie odzywa, czyli ja przyjmuje na siebie obowiązki MG.
LMGray, proszę o informacje na PW.
Dobrze, iz w końcu ktos został mistrzem. Skontaktuje sie z Tobą przez gg --> tak bedzie łatwiej. Najwyżej później (jeśli to zawiedzie) wyślę Ci obszerny opis na PW.

Cytat:
Napisał Bladowicz
Czyli mozna sie jeszcze zalapac?
patrz. wyżej

Cytat:
Napisał Bladowicz
A tak właśnie pomyślałem o jednej rzeczy...
Jak zadbacie zeby wszystkie miasta były na startowo podobnym poziomie? Ustalicie jakiegos rodzaju punktacje czy poprostu będziecie dogadywać się z graczami po otrzyamniu historii?
Zdecyduje raczej początkowa historia, choć jeszcze muszę porozmawiać z drugim MG, jednak na pewno różnice w miastach u graczy nie będą drastyczne (na poczatku, a później...)

Cytat:
Napisał Ceridian
Karta postaci ?? - mam tam napisac czy chce sie wcielic we wladce nastawionego na ekspansje ew ekonomie ??
Opisz Twoją postać, a także krotko o tym jakie rządy preferujesz.

Cytat:
Napisał Nassair
Kiedyś w zamierzchłych eRPeGowo czasach wychodził miesięcznik o tytule "Złoty Smok". W którymś numerze pojawiła się gra PBM o nazwie "Strategus" w której każdy z grających wcielał się w wodza. Gra była osadzona w realiach fantazy. W grze podano dość ciekawy, punktowy sposób na stworzenie postaci, główne charakterystyki, profesja, jakie posiada włości, ile wojska, ect. ect. Zamieszczona też do niej była mapa. Wprawdzie ten numer akurat mam u siebie, ale jeśli ktoś jest chętny, to mogę po niego "skoczyć", przeskanować i wysłać mailem.
Co prawda raczej to trochę inny system, ale jeżeli mogłbyś to bardzo bym Cię prosił o to.
Moj e-mail: lmgray@autograf.pl Z góry dziękuję.


Pozdrawiam i czekam na karty graczy.

PS. Sądzę, iż zaczniemy za tydzień, aby w czasie przerwy świątecznej można było sporo pograć (w końcu początek jest najważniejszy)
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline