Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2005, 01:24   #13
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Nie wiem jak było na prawdę z tym cytatem, ale skoro Yarot mówi, że słyszał jak ten koleś bredzi takie farmazony to ja wierzę. Tym bardziej, że można się tego po Sapkowskim Andrzeju spodziewać.

Osobiście mam do niego ambiwalentny stosunek: jako autora swojej twórczości poważam go i lubię. Jako człowieka, kóry plecie 3 po 3, wykorzystuje swój autorytet i pozycję oraz sposobność do szerzenia takich ideologii - jest po prostu: ŻAŁOSNY. Niech sobie będzie rasistą - wolno mu - ale wykorzystywanie konwentów RPG czy spotkań z fantastyką do realizacji tak płytkich osobistych pobudek jest dla mnie odrażającym brakiem wyczucia i dobrego smaku - że tak sobie użyję mocnego eufemizmu...
 
Hood jest offline