Wątek: Lineage 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2005, 12:42   #8
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
No la mnie kilka godzin dziennie bez Lin2 to stracony dzień... Dla mnie wypada o wiele lepiej niż WOW wogóle Warcraft graficznie pada na kolana przy Lineage'u. Żeby poznać smaczek tego cuda to trzeba już troszke w niego pograć, nabyć troszke znajomości, połazić w party, brać udziały w Siege'ach i innych eventach, a ne grać na servach o rate'ch x200 czy nawet wiecej i w godzinę dojść do tego co normalnie się osiąga w ładne pare miesięcy... Obecnie gram na Hobby całkiem przyjemny server choć miał już swoje kłopoty, ale na szczęscie już się z nimi uporał (= mam tam Abbys Walkera na 53lvl i jak narazie się nienudzimy z Frostem (= Zapraszam wszystkich do grania naprawde warte poświęconego czasu!!!
 
__________________
Gaer zhah nau byr i'dol, uss i'dol zhah ulu elgg dos
Nadel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem