Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2008, 17:19   #10
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać, że tempo mamy naprawdę niezłe - zaledwie kilka godzin po moim poście są już trzy odpowiedzi. Oby tak dalej, mam nadzieję, że tempo nie siądzie w miarę jak scenariusz będzie posuwał się do przodu. Od razu mówię, że nie będę trzymał się sztywno jego ram; mam zamiar dorzucić coś swojego i nieco rozbudować przygodę.

Muszę również pochwalić Was za ładną grę - widać, że nie gracie 'na odwal się', piszecie interesujące, rozbudowane posty które wnoszą coś do gry - tak trzymać . Mam nadzieję, że moje posty również spełniają jak na razie Wasze oczekiwania (pomijając małe potknięcie o którym pisał mi na PW homeosapiens )
 
Carnal Grief jest offline