Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2008, 10:11   #26
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Dhagar zajrzyj na pierwszą stronę, tam jest wprowadzenie twojej postaci a w ostatnim poście nawet zostałeś przyporządkowany do oddziału Rycerza Panter. Według mnie już grasz.

Cytat:
W każdym razie postuluję do prowadzącego, żeby zdecydowanie wkraczał w takich sytuacjach. Byłem świadkiem kilku nieźle się zapowiadających sesji (jak ta ), które zostały całkowicie rozwalone przez zbędne i zbyt długo trwające kłótnie między BG (czy raczej między graczami...). Oczywiście nie mam nic przeciwko konfliktom w świecie gry, to jest normalne i czasem nieuniknione, ale bez przesady.
Ja też nie mam nic przeciwko, jeżeli tylko zasady gier fabularnych zostają zachowane.

homeosapiens to że ktoś pochodzi z rodziny Ar - Urlyka nie znaczy, iż musi być szlachcicem, więc jeśli wyraźnie nie napisałeś, iż jesteś szlachcicem w historii to jesteś zwykłym kmiotem, a to znaczy, iż kapłan może cię kazać oćwiczyć nahajkami za obrazę bo w hierarchi stoi wyżej niż zwykły mieszczanin. To też pytanie do MG, jest on szlachcicem czy nie jest, ważne jest to w mojej odpowiedzi. Z nazwiska można wnosić, iż jest zwykłym mieszczaninem.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 24-09-2008 o 10:56.
Cedryk jest offline