Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2008, 18:38   #1
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
[komentarze] Wampir: Maskarada (Sabat) - Gorzki Smak Róży

Witam w komentarzach do mojej pierwszej na LastInn sesji. Do czego służyć będzie ten temat chyba nie muszę mówić


Na początek - lista graczy, Wasze pseudonimy w KISS'ie. Tak, zamierzam je stosować, choćby i w skróconej formie


Efcia - Madonna od wielu pędzli

Fanael - Aniołek Allaha

MigdaelETher - Ciemna Masa


Vampire - Doktor Borman


Sprawa druga - proszę Was drodzy gracze o zamieszczenie krótkiego portfolio waszych postaci. Chciałbym by zawierało jej wygląd, oraz informacje które mogą wiedzieć o niej inne postacie. Przygoda zaczyna się w nocy w której przybywacie do Krzeszowic, tak więc zapewne nie będzie tego wiele poza plotkami o was i waszych niegdysiejszych Sforach... chyba że jakoś się dogadacie co do np już istniejących znajomości, co by mnie bardzo ucieszyło


Każda z Waszych postaci dostanie "prezentów od mg" na karcie postaci.
Tego, jak i odatkowych motywacji, zestawów "wędka&marchewka", haków na was i pozostałe postacie graczy i BN - tego spodziewajcie się w PW które dostaniecie odemnie nim ruszy sama sesja...

...a sesja ruszyć ma planowo na początku przyszłego tygodnia. Planowo. Nie mogę określić dokładnie dnia gdyż właśnie zmieniam dostawcę netu, co nieco utrudnia mi grę i prowadzenie
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline