Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2008, 18:43   #13
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Locien Ra' Vendear

Biegłeś ile sił w nogach, w oddali słyszałeś dzwony alarmu. Alarmu nie z Twojej osoby, przecież tam nie było żadnej dzwonnicy. Wtem wpadłeś na zakapturzoną postać maga.

Lyan Nailo

Biegłeś ile sił w nogach, słyszałeś w oddali dudnienie dzwonów ogłaszających Twoją ucieczkę. Nagle wpadałeś na biegnącą postać, w wirze zderzenia poznałeś, że to najemnik, wystraszyłeś się możliwości gonitwy od jego strony.

Nagle podbiegł do Was pewien człowiek i powiedział:
- Komicznie wyglądało wasze zderzenie! Panowie spokojnie, pali się co? - mówiąc pomagał Wam wstać.

* Jak Kościej wreszcie mi przyśle swoją KP to napisze nazwę.

Sorki, że tak głupio was złączyłem, ale nie miałem czasu i pomysłu. Zostój w sesji może być, bo nie będę teraz tak długo siedział przy kompie.
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm

Ostatnio edytowane przez Crassus : 27-09-2008 o 19:26.
Crassus jest offline