Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2008, 10:25   #227
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Jak widać limit został zniesiony, a odpowiedź na pytanie nie wymagała większego rozpisywania się. Przy udzieleniu odpowiedzi nie pomógł mi Wujek Google, a instytucja nosząca miano Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej, swoja drogą książka w miarę ciekawa, choć nie porwała mnie jakoś szczególnie. Jeśli chodzi o te klimaty to ostatnio na szczycie mojej TOP Listy jest "Droga" Cormaca McCarthy`ego. I to właśnie niej będzie dotyczyć moje pytanie. Fabuła powieści to opowieść o wędrówce ojca i małego synka przez zniszczony w wyniku tajemniczego Wybuchu świat. A moje pytanie brzmi co się stało z matką? Proszę o w miarę szczegółową odpowiedź.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem