Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2008, 14:33   #23
Corran
 
Corran's Avatar
 
Reputacja: 1 Corran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumny
- Kim ja jestem ? Jestem Patriotą walczącym o to samo co Ty, i nie uważam że skoro jestesmy pod twoim dowódctwem to kto inny może uważać się za lepszego ode mnie oprócz dowódcy odziału oraz Rotmistrz. Szczerze? Dla mnie licz się człowiek a nie jego pochodzenie, dlatego bede słuchać rozkazów tylko od Ciebie ale od drugiego szlachcica nie. Co do Kobiet uważam że ich miejsce nie jest w armii nie ze względu na ich umiejętności ale ze względu na naturalną kojej i porządek rzeczy. No... To raczej wszystko z mojego światopogłądu. Rycerzu Pantery służysz całym sercem Sigmarowi, ja takze odaje swoją krew Młotodzierżcy i poświece za niego życie w obronie wiary i jego religii. Dlatego pod tym względem jestem równy z wami i nikt mi tego nie odbierze. Tak samo jak nie zabierzesz mi dumy i wolności. Jestem Prawnym przedstawicielem Świętego Officjum w tym odziale.
Widać było że poniosło go troche. Gdy wział oddech by kontynuować. Zrezgnował.
- I tak wam tylko wasze szlachectwo w głowie, nie ma co strzępić języka na was.
 
Corran jest offline