Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2008, 18:22   #93
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Exclamation Bardzo ważne zasady rozgrywki.

- Posty moje będą się pojawiać dwa razy na tydzień w sobotę albo niedzielę oraz środę albo czwartek. Jeśli do czasu pojawienia się mojego postać gracz nie odpisze przejmuje na turę postać.
- O dłuższych, powyżej pięciodniowych nieobecnościach, proszę informować w komentarzach.
- Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego.
- Każdy z graczy ma prawo w pewnym zakresie opisywać świat gry, zarówno, co do opisów BN jak i lokacji. Przykład opisałem, iż bandyta, który atakował gracza był uzbrojony w miecz oraz odziany w skórzana kurtkę, ale pominąłem wygląd zewnętrzny, wtedy gracz może sobie jego wygląd opisać dowolnie wiedząc, iż jego przeciwnik walczy mieczem i ma skórzaną kurtkę.
- Tak samo można opisać jakieś mało ważne spotkania obicie po pysku pijaka, który wpadł przypadkiem na ciebie. Akcje opisywane nie mogą jednak wpływać znacznie na grę, czyli zdobycie sakiewki musi być opisane i muszą być wykonane testy sprawdzające.
- W wypadku interakcji z innymi bohaterami graczy, szczególnie walki, nie opisujecie skutków akcji, zatrzymujecie się na wykonaniu testu na inicjatywę, atak i obrażenia. To samo dotycz się oczywiście czarowania za każdym razem trzeba wykonać testy. Jeśli nie wiecie jakie, to tu jest właśnie na takie pytania.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 27-09-2008 o 18:23. Powód: Napisany osobno w celu wyróżnienia podanych wiadomości
Cedryk jest offline