Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2008, 19:03   #118
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Exclamation

Możecie normalnie dyskutować pomiędzy sobą tylko jakieś ważne kwestie np rozmowa z barmanem wymaga mojego postu.
Za BN testy rzucam ja. Rzucacie tylko za swoich bohaterów. Nie rzucacie żadnych testów za BN to jest np. testu spostrzegawczości w czasie kradzieży u BN te wykonuję ja. Test plotkowania jest waszym testem wiec możecie go rzucić.

Dla ułatwienia przyjąłem taki system rzutów. Jeśli masz + do cechy to, aby to odzwierciedlić rzucasz w kostnicy odejmując tą wartość od testu żebym ja nie musiał tego robić zaś utrudnienia dodaje się do rzutu w kostnicy. Czyli masz plotkowanie na +10 wykonujesz k100-10, wykonujesz test – 30 do cechy, to rzut wykonuje się poprzez dodanie +30 czyli k100 +30.

Słyszycie tylko rozmowy przy waszym stole. Romowę z barmanem zagłusza chałaśliwa grupa najemników.

Arcagnon wyjaśnij, dlaczego nie używasz polskich znaków diakrytycznych.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 29-09-2008 o 19:08.
Cedryk jest offline