Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2008, 22:07   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Państwo-Stolica

Myślę, że każdy wie o co chodzi, lecz napiszę zasady. Jedna osoba podaje państwo, a druga, stolicę tegoż kraju, jednocześnie zadając pytanie o następny kraj. Taka zabawa wciągnęła już wielu, a przy okazji można coś zapamiętać jako "ciekawostkę".
Oczywiście państwa i stolice mogą się powtarzać, jednakże dobrze by było unikać zbyt częstych powtórzeń. Najlepiej też nie korzystać z danych w internecie, bo psuje zabawę osobie odpowiadającej, czyli samemu sobie)
Ciekawe ile osób się zainteresuje, a ile oleje...
Zaczynam, a na wstępie coś prostego:

Czarnogóra
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline