Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2008, 00:03   #11
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
ppaatt1, zastanówmy się sami. Piromania to też choroba psychiczna, a psycholi w wojsku trzyma się krótko, o ile w ogóle - szczególnie na wyższych stanowiskach. W takim wypadku odpadają więc wszelkie elitarne oddziały - żadnych Marines, Seals czy innych komandosów. Jako szeregowiec dopiero co po ćwiczeniach w jednostce - może być. Na wszelkich wyższych stanowiskach - musiałbyś to naprawdę świetnie wytłumaczyć.

Trzymam kciuki - oby się udało

I od razu mała nowość!

Jak wiemy, finalny termin składania kart postaci to 29 października - ja jednak chciałbym zachęcić was do pośpiechu. Jeżeli przed połową terminu, czyli do 15 października, znajdę na swoim mailu kartę postaci któregoś z was, istnieje możliwość jej wstępnego omówienia. O co chodzi?

Głównie o wyłapanie błędów. I nie chodzi o ortograficzne czy merytoryczne, bo sam na wielu rzeczach z wojskiem związanych się nie znam (ale mam dobre książki :P). Po prostu zdarza się czasem, że wizja MG i Gracza rozmija się trochę, co nie jest przyjemne podczas rozgrywki. Czasem na karcie czegoś zabraknie, czasem coś będzie nienajlepsze... To po prostu czas na popracowanie nad postacią, jeżeli ktoś będzie miał z nią problemy.

Po 15.X nie udzielam już żadnych wyjaśnień. To nie warsztaty, a gdybym każdemu miał pomagać, to cały dzień spędzałbym na skrzynce mailowej. Niewskazane jest także wysyłanie po tej dacie kolejnych wersji karty postaci - lepiej przemyślcie jedną.

Oczywiście ten "półmetek" rekrutacji nie dotyczy zawieszenia po 15 zwykłych informacji "Czy mogę zagrać czymśtam" czy "Jak wyglądają w tej chwili stosunki na linii Francja-Rosja". Na takie, niestety, MG musi odpowiadać do końca

Pozdrawiam, życzę powodzenia i zachęcam do wypróbowania swoich sił
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline