Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2008, 18:34   #25
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Będę grać teraz Khabulem, myślę, że można by spróbować pozostawić sesję bez postów MG, aby sama się rozwijała. Khabul zleci Wam zadanie i będzie w nim również towarzyszył jako dowódca wyprawy, więc myślę, że można zawiesić instytucje MG na jakiś czas...

Khabul wyczuł pewną dyskrecję w waszych słowach, więc postanowił się nie odzywać przez dłuższą chwilę, ciekawy był owego "zdarzenia". Zaczął świdrować oczami wnętrze znanego jak własną kieszeń namiotu i starał się nie zwracać na siebie uwagi * A nóż się uda i nie będzie im przeszkadzać moja obecność * - pomyślał.

Mam jeszcze pytanko takie:
Mam taki pomysł na kolejną sesję:
Świat: nasza Ziemia w niedalekiej przyszłości, ok 2100 r. Nie ma już oficjalnych podziałów na państwa, jest tylko Organizacja Narodów Zjednoczonych (nie ma nic wspólnego z ONZ) i ta organizacja jest seniorem wszystkich pro zachodnich państw. Sama struktura Organizacji wygląda następująco: Wielka Rada złożona z przedstawicieli każdego z kontynentów wybieranych na początku sesji Rady i Rada złożona ze wszystkich innych państw. Głównymi zadaniami Rady są: sianie pokoju na Ziemie(jeśli nie idzie drogą pokojową, zniszczenie państwa i stworzenie marionetkowych rządów), odkrywanie nowych technologii, kolonizacja innych planet, wydobywanie złóż z innych planet, poszukiwanie i wydobycie złóż ropy naftowej na Ziemi i we wszechświecie, oczyszczanie Ziemi ze smogu itp., podział ropy zależny od potrzeb państwa.
Kraje w Organizacji mają: wspólny język urzędowy - angielski + język macierzysty państwa, wspólną walutę: jeszcze do ustalenia, strefę schengen, czy jak to się nazywa, wspólne/zbliżone prawa.
I tak się zastanawiam jak w takim świecie można by stworzyć jakąś fajną sesję?
Czekam na propozycje . ; p
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Crassus jest offline