Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2008, 21:09   #27
Locien0
 
Locien0's Avatar
 
Reputacja: 1 Locien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znany
Po słowach elfa, odwrócił się w jego stronę z widocznym zaciekawieniem:
-Ja nie mam co powiedzieć, robiłem to co do mnie należy, a ty beztrosko na mnie wpadłeś. Dodatkowo słyszałem jakiś alarm ze strony miasta... Powiedz nam drogi Lyan'ie, co spowodowało twój bieg z tamtych stron?
Po tych słowach, nie czekając na odpowiedź ze strony podejrzanego maga, odwrócił się w stronę barczystego mężczyzny:
- A ty, co robiłeś tam, akurat gdy się spotkaliśmy?
Gdy skończył z człowiekiem, odwrócił się Wreszcie do gospodarza:
- Przepraszam gdybym cię uraził swoim zachowaniem, lecz- z doświadczenia, wolę zachować wszelkie środki ostrożności co do obcych...



///jak już mówiłem, tego typu sesja(te czasy) mnie raczej nie interesuje, chyba że będzie naprawdę ciekawa...///
 
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Locien0 : 30-09-2008 o 23:11.
Locien0 jest offline