Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2008, 21:09   #19
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mówisz o czytaniu ze zrozumieniem. Być może mi się przyda, ale w równym stopniu, co tobie. Możemy się udać na ten sam kurs. Dlaczego? Ponieważ to nie miało polegać na tym, że ja nie wiem i dlatego pytam. Na kilku forach sami administratorzy wprowadzili tą zabawę i zazwyczaj nikt nie miał żadnych problemów.
Nie wiedziałem, że akurat tutaj spotka się z takim oporem. Gdybym to wiedział, to wogóle bym nie zaczynał. Jak to mówią, gdybym wiedział, że się przewrócę, to bym usiadł.
Róbcie co chcecie, bo mnie już naprawdę nie zależy. Starałem się tylko wzbogacić forum o zabawę. Nie to nie. Uczę się na błędach i następnym razem będę zawracał gitarę na PW.

Aha, gwoli wyjaśnienia. Ja mówiłem nie tylko do jednej persony, ale do kilku ostatnich również, więc może trochę pochopnie oceniasz, nie wiedząc?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline