Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2008, 12:42   #13
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Kłaniam się nisko GM'owi. I zgłaszam swoją kandydaturę. Mam tylko 1 pytanie na wstępie. Otóż mój talent pisarski w pisaniu kp nie rozwinął się tak jakbym chciał, za to posty idą mi zdecydowanie lepiej. Czy decydującym kryterium będzie jakość kp. Bo jeśli tak to znając mnie będzie mi ciężko osiągnąć zadowalający mistrza gry poziom, zaś wniosek taki wysnułem choćby z ilości kostek przy profilu. Chciałbym zagrać w sesję prowadzoną przez doświadczonego Gm'a też ze względu na fakt możliwość nabycia doświadczenia przeze mnie, a co za tym idzie późniejszego dobre i interesującego prowadzenia własnej sesji. A zatem czy Gm'a bardzo krytyczny będzie w ocenie kp.
 
Arslan jest offline