Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 16:23   #21
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Taki mądry jesteś i skory do wywodów? Spójrz na siebie, przez jakiś czas czekaliśmy właśnie na ciebie.
Wyobraź sobie, że gram w więcej niż 2 sesjach i wyrabiam się na odpisanie tylko do nich.
Wyobraź sobie ponadto plan dnia wyglądający tak: szkoła od rana, dom i od razu obiad, książki, przerwa, książki, przerwa,..., ..., a w międzyczasie przez kilka dni napisze kilka zdań do 2 sesji, uzupełniając o edycje z powodu postów innych...
A w czasie owej "przerwy" mogę odpisać na komentarze. Tak jak tutaj...
Ja mogę odpisać, proszę bardzo, ale wy wszyscy przeczytajcie za mnie Dziady cz. 2-4 na poniedziałek i napiszcie za mnie sprawdzian z treści. Nauczcie się za mnie 50 czasowników z niemieckiego również na poniedziałek, a także słówek z całego rozdziału z angielskiego, na poniedziałek. Do tego jeszcze na jutro na sprawdzian z matematyki i fizyki? Ja chętnie pobawię się w sesji, a wy nauczcie się tego za mnie i napiszcie mi sprawdziany i kartkówki. Mnie taki układ jak najbardziej by odpowiadał.
Ciekawie, prawda?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 02-10-2008 o 16:35.
Alaron Elessedil jest offline