Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 20:19   #23
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Col, weź mnie proszę nie irytuj na noc, bo to wypompowuje ze mnie siły, których i tak już nie mam zbyt wiele.

Cytat:
...gram w więcej niż 2 sesjach...
Być może źle się wyraziłem... Spróbuję jeszcze raz, na spokojnie, o ile mi się uda. Biorę udział w więcej niż jednej sesji, ale te kilka zdań, które dopisuję codziennie lub co dwa dni, wystarcza na dwie sesje. Jedną z moich ulubionych sesji jest Polowanie na Smoki. Sprawdźcie proszę, kiedy ostatnio tam odpisałem. Dziękuję.
Zak również mnie pyta, kiedy nadejdzie post.

Być może ty umiesz szybko czytać, ale ja nie. Nie skończyłem tego kursu, a jeżeli ty też nie, to znaczy, że łatwiej ci to wchodziło niż mnie. Dziękuję.

Poza tym spróbuj sobie przeczytać 3 części po 3 tygodniowym maratonie kartkówkowym, klasówkowym i innym, zobaczymy jak zaśpiewasz i ile będziesz miał sił. Ponadto zobaczymy, czy nie zirytuje cię zapowiedź kolejnego tygodnia identycznego jak trzy poprzednie.
Dziękuję za uwagę...
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline