Wątek: Lineage 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2005, 21:03   #24
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Hm z praktyki nieradze nakładać na siebie patchy, bo niektóre zmieniają wpis w hoście windowsa i automatycznie przekierowują połączenie lina na dany server, więc nawet jak zamienisz znów patch to to nic poprostu nieda i będzie jakiś błąd wyskakiwać... ja zzawsze reinstaluje lina żeby niebyło problemów... Szkoda że niemożna instalować 2 linów tak jak to było w przypadku Chronicli, miałem swego czasu 3 chronicle zainstalowane pierwszy, drugi i 3 obecny i każdego do innego serva podłączałem ... niestety Dwóch takich samych niemożna mieć bo jest koligacja widzi jako już zainstalowaną gre )=


[kom="Milly"] Zalecam używanie opcji Pisownia, to znacznie bardziej ułatwi odcyfrowywanie Twoich postów. Jak na razie to z tym jest ciężko... :/ [/kom]
 
Nadel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem