Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 14:48   #12
Crys
 
Crys's Avatar
 
Reputacja: 1 Crys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwu
Gome, ja jak zwykle muszę wpaść spóźniona :P Wszędzie. Również witam wszystkich i strasznie się cieszę z takiej ekipy (Mira np. to dla mnie hm.. osoba kultowa, z tego co dotychczas czytałam i zaobserwowałam). I nie wątpię, że pysznie nam się będzie wszystkim grało (powinnam napisać "mam nadzieję", ale jako osoba o silnym charakterze, nie przyjmuję innej opcji, niż "nie wątpię" ).
Co do tego, co ktoś wspomniał wyżej - rzeczywiście nasze avatary postaci wyglądają mrocznie i bardzo pasuje.
Widzę, że będzie zatrzęsienie Brujahów (znaczy całe dwa).

Malin jest Brujahem, wygląda na jakieś 26 lat. Lubi dość intensywny makijaż, jednakże, gdy sytuacja tego wymaga potrafi znacznie wysubtelnić swój wizerunek. Szczupła, ale nie chuda. Uwielbia wysokie obcasy, z którymi radzi sobie po mistrzowsku, nawet w biegu. W Elizjum zawsze obowiązkowo elegancka. Czasem wypuszczając się na miasto „na spacerek” – w adidasach, dżinsach, zwyczajnej koszulce i sportowej bluzie swojego Uniwersytetu (oczywiście zakupionej przez internet). Ogólnie raczej w żakietach, marynarkach i spodniach w kancik.
Co do wymienionego wyżej Uniwersytetu - studiowała jeszcze przed przemianą ekonomię na Uniwersytecie w Heidelbergu. Urodzona, wychowywana, "Pocałowana" i po raz kolejny wychowana już jako Kainitka we Frankfurcie. Obecnie pracuje jako Certyfikowany Zarządca Ryzykiem (CRA).
Stara się nie robić sobie wrogów zarówno między ludźmi, jak i Kainitami. Ale gdy ktoś intensywnie będzie domagał się utemperowania, zostanie utemperowany. Wiele czasu stara się spędzać między ludźmi, ale nie zawiązuje z nimi ciaśniejszych więzów. Towarzyska, przepada za spotkaniami w Elizjum, uważa, że po ojcu (ludzkim) odziedziczyła zdolność do politycznego lawirowania, nie lubi być jednak „na świeczniku”. Nieco skryta, ale nie udająca specjalnie tajemniczości, choć może być tak odbierana. Stanowcza, zdecydowana, lubiąca ludzi/Kainitów, którzy potrafią podejmować decyzję.
A. I dominująca cecha charakteru - mściwość.
W finansowo-ekonomicznej, ludzkiej klice Frankfurtu znana, acz nie przesadnie. Doceniana za umiejętności. Wśród Kainitów kojarzona, ot, nie żadna rewelacja, ale to już w końcu nie jest żółtodziób, a bardziej ancillae. Z Ojcem w stosunkach raczej chłodnych.

Opis obcięłam (naprawdę!) o to i owo. Jak za dużo szczegółow, to krzyczcie proszę.
 
Crys jest offline