Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 20:02   #12
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Muzyka- nie ma sprawy, moje łącze da sobie rade a muzyka, zdjęcia itp zawsze urozmaica fajnie grę.

Myślę, także, że jeśli grałeś dużo w tradycyjny sposób, to tu dasz sobie świetnie radę, bądź, co bądź według mnie gra na forum jest łatwiejsza, choćby z uwagi na to, że ma się sporo czasu na napisanie czegoś dobrego

Jeśli chodzi, o warhammera to świat znam dość dobrze, mechanikę również, co do podręczników które posiadam, oto lista:

Warhammer 1ed
Warhammer 2ed
Almanach Mistrza Gry
Niezbędnik Gracza
Bestiariusz Starego Świata
Zbrojownia Starego Świata
Księga Wiedzy Tajemnej
Królestwo Magii
Middenheim- Miasto Białego Wilka
Dziedzictwo Sigmara
Rycerze Graala
Dzieci Rogatego Szczura
Kuźnie Nuln
Splądrowane Krypty
Królestwo Ogrów

Oprócz tego w razie konieczności mam dostęp do niemal każdego dodatku wydanego w Polsce także ze światem problemu u mnie nie będzie.

Jeśli chodzi o PD, to jest mi to obojętne, rozdawaj według uznania i własnego pomysłu
 
Mortarel jest offline