Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 21:35   #26
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jezu, czy ja naprawdę muszę napisać wam moją cholerną część życia, żebyście zrozumieli sobie?!
Kurna, zobaczcie kiedy wszystkie się porozpoczynały, a ja byłem od początku! To nie jest tak jak wam się wydaje, że ja teraz nie mam czasu i zgłaszam się do sesji! Nie jestem debilem...
Poza tym pisałem odpowiedzi w owej "przerwie" i powiem wam czym różni się post do sesji od zwykłej odpowiedzi, jeżeli nie widzicie różnicy. Tutaj po prostu piszę, a wiecie dlaczego większość MG mnie lubi? Bo nie daję kretyńskich, bezsensownych postów! Każdy post musi być przemyślany razem z konsekwencjami słów, czynów, opisane reakcje, zachowania, uczucia, myśli, odpowiedzi!
Chcecie krótkich postów, które nie są ni w ząb przemyślane tak jak w moim Sercu czy w TjT? Proszę bardzo, dostaniecie je... Już teraz!
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline