Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 21:43   #27
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Fakt, tu masz rację. twoje wypowiedzi w sesjach są przemyślane, czego nie można powiedzieć o tych powyższych. Człowieku uspokój się, nikt Cię o nic nie obwinia, co najwyżej poddaje w wątpliwość Twoje tłumaczenia. Nikt Ci nie zarzuca, że zgłaszasz się zbyt wielkiej ilości sesji i nikt nie wyzywa Cię od głupców. A Ty się rzucasz jak świnia na obierki. Wyluzuj. O co się tak zaraz burzysz? Trzeba umieć przyjmować krytykę. Nikt nie ma pretensji do Ciebie dlatego, że nie możesz odpisać, tylko dlatego, że się wykłócasz jak nie ma o co.

No i tak poza tym sobie myślę, że te obowiązki szkolne nie spadły na Ciebie od tak od razu. A nawet jeżeli to w większości sesji na tym forum (i myślę, że w tej również) gracz ma obowiązek powiadamiać jeśli nie będzie mógł z różnych przyczyn odpowiedzieć.

Tyle ode mnie, nie zamierzam się z Tobą wykłócać bo to do niczego nie prowadzi, a jedynie odkłada napisanie przez Ciebie posta w temacie sesji, bo marnujesz czas i energię na czytanie i odpisywanie tutaj. Czy dalej będziesz wyzywał i próbował się tłumaczyć, Twoja sprawa. Ja się już do tego nie mieszam.

Pzdr
 
Col Frost jest offline