Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 22:15   #33
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
- No wiec... - handlarz chrząknął i zaczął mówić - Zwę się Khabul al Khedar, potomek wielkiego kupca i podróżnika Kark Amroth Sulejmana al Khedara. Posiadam dom w centrum Kark Amroth, moja rodzina jest jedną z najbardziej poważanych na kark amrothańskim dworze. Zdławiliśmy wielki bunt niewolników. Byłem w Bytioni, inną drogą niż Czarna Przełęcz, przywiozłem stamtąd proch i szkice oraz plany arkebuzów za co zostałem skazany na banicję w Bytioni, a w Kark Amroth stałem się pupilem Wezyra. Teraz planuję dostać się do Shiokh i nająć tam kilku najemników do Dragi, by ruszyć w ostatnią wielką podróż. Planuję dostać się na Archipelag, by zdać raport o sile tego państwa mojemu władcy. Myślę, że to jest na tyle. Moja misja o której Wam powiedziałem, mości panowie, jest tajna, ale myślę, że nie sprzedacie mnie za sakwę miedziaków właścicielowi Archipelagu. - po czym wstał wziął po kolei od wszystkich kielichy i nalał wina.
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Crassus jest offline