Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 22:29   #12
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Witam najpierw. W wampira już od hmmm 2 miesięcy chciałem zagrać, czyli od czasu gdy pojawiłem się na forum. Cóż za zbieg okoliczności hehehe. Koncepcja dołączenia do gry odpowiada mi. Podręcznik mam do Maskarady ed. 3 Chciałbym tylko spytać jak bardzo zaawansowana w znajomości podręcznika musi być ewentualnie kandydująca osoba, lub jak bardzo może z nim nie być zapoznana. Bowiem przyznam się że nic tak nie szkoli chyba w grze w danym systemie jak właśnie sama gra. Stąd też zapytuję: Czy są jeszcze miesjca, czy ewentaula praca nad kp jest już nie potrzebna i bez sensowna bo nie ma miejsca, czy też jeszcze szanse są. I druga rzecz jak jest u was z cierpliwością ( sami wiecie już chyba czemu o to pytam )
 
__________________
Hakuna Matata, jak cudownie to brzmi ...
Arslan jest offline