Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 23:42   #13
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arslan Zobacz post
Witam najpierw. W wampira już od hmmm 2 miesięcy chciałem zagrać, czyli od czasu gdy pojawiłem się na forum. Cóż za zbieg okoliczności hehehe. Koncepcja dołączenia do gry odpowiada mi. Podręcznik mam do Maskarady ed. 3 Chciałbym tylko spytać jak bardzo zaawansowana w znajomości podręcznika musi być ewentualnie kandydująca osoba, lub jak bardzo może z nim nie być zapoznana. Bowiem przyznam się że nic tak nie szkoli chyba w grze w danym systemie jak właśnie sama gra. Stąd też zapytuję: Czy są jeszcze miesjca, czy ewentaula praca nad kp jest już nie potrzebna i bez sensowna bo nie ma miejsca, czy też jeszcze szanse są. I druga rzecz jak jest u was z cierpliwością ( sami wiecie już chyba czemu o to pytam )
A czytałeś treść rekrutacji czy tylko "przeleciałeś"? Bo tam znajduje się większość odpowiedzi na Twoje pytania choćby w kwestii miejsc i wymagań. Nie mam zamiaru się powtarzać, więc tylko dodam, że ja gram jak coś raczej wg edycji wcześniejszych, aczkolwiek w praktyce przekłada się to tylko na założenie, że demencja u Malkavian w Mascaradzie jest zabroniona, reszta jest taka sama chyba. Druga sprawa, to Twoja pisownia - jeśli tej kwestii nie podszlifujesz, piszę szczerze: masz marne szanse, bo jestem na tym punkcie czuła.
Ogólnie jednak każdy ma taką samą szansę się dostać do DELIRIUM, liczy się tylko jakość i fakt dostarczenia mi zgłoszenia w terminie.

Pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline