Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2008, 09:14   #510
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Kejsi naprawdę, ostatnio myślę ze sam wielki ognisty miecz ze szpiczastymi uszami by mi wystarczył...

Alaron rozpętam burzę ale muszę spytać; w jednym strzale? Jak to sobie wyobrażasz w jednym strzale? Mam różne wizje. 1. ktoś strzela kilka razy w ten sam odważnik? O__O 2. Ktoś strzela pierwszy raz i waga się blokuje. Tylko że Kejsi strzeliła już 3 razy i waga nadal działa. 3. można strzelić tylko raz na turę. Jeśli chodziło o punkt 3 to odpowiadam że tak, DANY GRACZ może strzelić tylko raz na turę.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline