Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2008, 17:39   #20
Skryty
 
Skryty's Avatar
 
Reputacja: 1 Skryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemuSkryty to imię znane każdemu
Dostałem kolejne dwie karty postaci
Arcygnon - Elendil
Cedryk -
Adhrazar Goltber
Cedryku mam pewne zastrzeżenia do twojej postaci które omówimy na PM.

Co do ciebie Mroku. Prześlij swoją postać i pomyślimy jak cię wprowadzić.

No więc moi mili zaczynamy sesję.
Chciałbym żebyście pisali posty w ten sam sposób. Całość będzie wyglądać wtedy bardziej czytelnie. Proponuje żeby:
1. Teksty wypowiadane przez bohaterów na głos były pogrubione pisane kursywą. Dodatkowo tak jak w książce powinny być pisane od myślników i myślnikiem zakończone przy opisie sytuacji. Przykład
- Pojedziecie do straży natychmiast - Jon podrapał się po zadzie po czym dodał nieco ciszej - tylko nikomu ani słowa, dobra?
2. To co myśli postać ale nie wypowiada na głos piszcie kursywą. Przykład:
- Ja mogę pojechać natychmiast - wykrzyczał podniecony. I natychmiast opuścić tą melinę głupcy. Pomyślał wstając od stołu.
3. Przy wklejaniu rzutów z internetowej kostnicy piszcie pierw opis a potem dany rzut. Dodatkowo proszę żebyście oddzielali go od głównego tekstu linijką odstępu. Przykład:
- Pojedziecie do straży natychmiast - Jon podrapał się po zadzie po czym dodał nieco ciszej - tylko nikomu ani słowa, dobra?
Jon gwałtownie podniósł piwo.

rzut na zręczność [Rzut w Kostnicy: 34]
Obrażenia od piwa [Rzut w Kostnicy: 7]

I udało mu się to nie rozlewając ani kropli.
- Ja mogę pojechać natychmiast - wykrzyczał podniecony chłystek. I natychmiast opuścić tą melinę głupcy. Pomyślał wstając od stołu.
4. Podczas walki przy rzucie na obrażenia dodajecie wszystkie modyfikatory. Czyli Postać ze zdolnością "silny cios" i siłą 4, atakująca korbaczem (+1 obr), Wykonuje rzut k10+6.

No i myślę że to wszystko co chciałem dodać przed sesją. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia piszcie śmiało. Dziś wieczorem zaczniemy naszą przygodę.
 
__________________
WarHamster rules
Skryty jest offline