Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2008, 16:42   #16
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Pomysł z pytaniami, bardzo dobry Dać mu miodu !!! Trójniak dla tego szlachcica !!!
Miodu długi czas nie przytrafiło mi się zażywać. Ale w zamian podniebienie głaszcze i członki zagrzewa małmazyja własnym sumptem sporządzona. Aleć ostatnio pustki w piwniczce i dno w bańce widać.



Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
A ten nobliwy pan to zapewne Merkator, twórca tzw siatki Merkatora Jak zresztą widać na globusie jest zaznaczona już owa siatka strój wskazuje na XVI - XVII wiek, w moim poście byla mapa, chyba nie może być inaczej.
Gratulacje Arango - odpowiedź prawidłowa. W nagrodę wygrywasz lampkę małmazji Twoje zdrowie Panie szlachcic





[media]http://www.youtube.com/watch?v=iw1SwzyWGvo&feature=related[/media]
A jaki już wino to i śpiew

Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
A tak bardziej serio, może jakiś konkurs dotyczący np Trylogii, lub "dzikopolowy" ? Wszak miłośników tego systemu, ostatnio jakby przybyło
Myślę nad tym, może uda mi się zorganizować konkurs dotyczący epoki staropolskiej i Dzikich Pól.

Pozdrawiam Adr
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 10-11-2009 o 18:51.
Adr jest offline