Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2008, 20:12   #16
Wissereth
 
Wissereth's Avatar
 
Reputacja: 1 Wissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodze
Abishai, mam kilka pytań technicznych : jaka wersja punktowa przy tworzeniu postaci 32/28/25/twoja? Przy poziomie napisałeś coś o możliwości grania rasą z modyfikatorem, jaki jest dopuszczalny? Czy są jakieś ograniczenia co do wyboru klas prestiżowych w późniejszym etapie opowieści? (pytam aby nie brać np featów potrzebnych do zakwalifikowania jeśli nie można korzystać z danej prestiżówki).

A teraz druga sprawa najprawdopodobniej będzie mi potrzebna pomoc w stworzeniu sensownej historii, jak tylko skończę wersję wstępną podeślę ci ją do oceny i korekty aby lepiej osadzić ją w realiach świata, mam nadzieję że nie będzie to kłopotem?
 
__________________
When I`m Good I`m really good. But when I`m Bad I`m even better!
Wissereth jest offline