WÄ…tek: Viva Allracja [D&D]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2008, 20:29   #17
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Jeśli wybrana przez ciebie rasa ma EPP do +3, raczej przejdzie. Odrobinę wyższa bedzie wymagała przekonania mnie. Nie mówiąc już rasach z EPP przekraczających +5.
Jeśli ta rasa ma typ nieumarły..również odpada.

Cytat:
Abishai, mam kilka pytań technicznych : jaka wersja punktowa przy tworzeniu postaci 32/28/25/twoja
Moja wersja to tabela nr. 2-1 (str. 20 podrecznik mistrza (gry) podziemi) ze standardowymi 25 punktami na atrybuty. Można tez losować, i o ile wyniki będa wyglądały na wiarygodne...nie będę się czepiał. W końcu to nie jest rozgrywka MG vs. gracze.

Cytat:
A teraz druga sprawa najprawdopodobniej będzie mi potrzebna pomoc w stworzeniu sensownej historii, jak tylko skończę wersję wstępną podeślę ci ją do oceny i korekty aby lepiej osadzić ją w realiach świata, mam nadzieję że nie będzie to kłopotem?
Jesli na maila, to nie problem, PW często mam zapchane.

Cytat:
Czy są jakieś ograniczenia co do wyboru klas prestiżowych w późniejszym etapie opowieści? (pytam aby nie brać np featów potrzebnych do zakwalifikowania jeśli nie można korzystać z danej prestiżówki).
Dostępność prestiżówek jest ograniczona, jedynie przez dostępność nauczycieli. Nie można zostać skrytobójcą, nie dostając się i nie przechodząc przeszkolenia w gildii skrytobójców. To samo dotyczy ewentualnego szkolenia w innej profesji podstawowej. Np. jeśli czarodziej zechce spróbować zostać czarodziejem/wojownikiem. Musi znaleźć wojownika, który go przeszkoli.
No i należy pamiętac że niektóre prestiżówki z natury są przypisane organizacjom. Nie można być inkwizytorem, nie będąc członkiem organizacji kościelnej, prawda?
Poza tym...nie ma ograniczeń. Tais to bardzo pojemny świat.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 06-10-2008 o 20:38.
abishai jest offline