Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 20:56   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Lubię czasem wrócić do tej serii mimo, że nie raz już ją przeczytałem. Z rozpędu od razu czytam też trylogię lodowego wichru i oczywiście do Tolkiena wiele autorowi brakuje, ale i tak lektura jest bardzo przyjemna. Drizzt to zdecydowanie postać z którą można się identyfikować, może przychodzi nam to o tyle łatwo że ma wiele cech ludzkich takich jak wrażliwość, która w brutalnym społeczeństwie drowów jest może nawet rzadsza niż talent którym dysponuje. Mnie podmrok fascynował najbardziej ze wszystkich krain D&D i w dużym mierze ta książka ma w tym swój udział. Zdecydowanie polecam, wciąga tak że 1 tom można pochłonąć dosłownie w 1 dzień i nawet człowiek nie wie kiedy to wszystko przeczytał.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem