Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 21:55   #20
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Kelly, nic nie sugerowałem, dziwiłem się.

Ale widzę, że nie wszyscy w zasadzie wiedzą, jak się powinno kartę postaci robić.
Mechanika jest na prawdę drugorzędna, nie potrzeba mi osobnych kart etc, nie biorę jej pod uwagę przy ocenie kart. Poza tym karta powinna zawierać:
-wygląd postaci
-charakter, rys psychiczny postaci
-to kim postać jest w wiosce, tekstów typu "nie jestem miejscowy" w pierwszym zdaniu nie przyjmuję do wiadomości - chyba jasno napisałem, że mają to być ludzie z tej wioski - deMaus, karta całkowicie do poprawy. Kto widział złodzieja w takiej wsi, co zamki uczył się otwierać?! Logika i osadzenie postaci w wiosce jest dla mnie bardzo istotne (łotrzyk owszem, ale on co najwyżej mógł się chować w snopkach siana i jaja kurom podkradać)
-krótka historia postaci, kim są jej rodzice, czym zajmowała się do tej pory, wiadomo, tu nie musi być wiele bo i wiele nie ma sensu pisać

Aha, tekstów typu: jestem sierotą bo rodzice zginęli jak byłem mały i wychowywały mnie elfy - też proszę nie wysyłać, bardzo proszę. Dbajcie o moje nerwy.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline