Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2005, 21:40   #2
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
A w tyskim Empiku ta książka jest na najwyższej półce gdzie dzieci nie dosięgają ( ledwo, co ja dosięgam stojąc na palcach, a do najniższych nie należę). Jednak wysiliłam się i sięgnęłam po Księgę Plugawego Mroku . Jeśli chodzi o treść to nie wiem, o czym jest ta książka, ponieważ nie miałam za bardzo czasu na czytanie. Wiecie jak to jest jak się idzie z przyjaciółmi, którzy nie interesują się fantastyką. Ale udało mi się obejrzeć kilka obrazków i jakoś nie wzbudziły we mnie takich emocji
Szczerze mówiąc nawet jakbym była MP to i tak bym nie kupiła tej książki, RPG nie polega tylko na zadawaniu cierpienia i bólu naszym wrogom... Chyba, że się mylę, to mnie poprawcie .
No oto i mogliście przeczytać moje zdanie na temat Księgi Plugawego Mroku
Pozdrawiam!

P.S.
Isa wydaje takie głupoty, a V i VI części Wojny Pajęczej Królowej już nie wyda!
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline