Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2005, 14:13   #7
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Jeśli chodzi o "WPK" to jednak pozostanę przy swoim zdaniu, a co do Drizzt`a to znam go tylko z " Trylogii Lodowego Wichru", ale i tak podoba mi się tam jego postać. Nie wiem czemu jesteście tacy "szablonowi", myślę, że mogą być dobre drowy i złe tak samo jak występują takie charaktery u ludzi czy innych ras.
Cytat:
Napisał Vendolan
Zaś z tego co słyszałem, piąty lub szósty tom został napisany przez samego P. Athans'a - autora Baldur's Gate. Wszyscy wiedzą czego można się po nim spodziewać.
O jejku to, że raz mu nie wyszło nie znaczy, że trzeba przekreślić cała jego pracę i spalić na stosie. A może piąty tom napisał fenomenalnie ?!
No, ale jak głosi pewne powiedzenie "Jeszcze się taki nie urodził, co, by wszystkim dogodził"
Posumowując myślę,że nie ma pisarza, którego twórczość wszyscy kochają.
Pozdrawiam!
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline