Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2005, 19:52   #5
Bladowicz
 
Reputacja: 1 Bladowicz ma wyłączoną reputację
Darken mam wrażenie że nie starasz się zrozumieć o czym mówie lub źle wytłumaczyłem dlatego postaram się ująć to z innej strony.
Była to drużyna dla której hasło "opisz postać" wywoływało krótki monolog zaczynający się od np. "używa dwóch Armalite 44" środek zajmował krótki opis najnowszej mody dla twardzieli, a kończył się opisem jakiegoś hardego gestu.
Dla mnie było to okres gdy zaczynałem tworzyć inne postacie, więc na hasło "postacie jakie chcecie" stworzyłem takową. Była to jedyna postać która miała spisaną historie a muszę przyznać się że bardzo się postarałem. Próbowałem pogadać wcześniej z MG o postaci ale nie miał czasu.
W czasie trwania sesji okazało się że MG nie przeczytał histori nad którą spędziłem troszku czasu. Dowiedziałem się o tym w momencie gdy w czasie strzelaniny MG że zdziwieniem zauważył że mam Ref<9 i Pist/Pist,masz/Kar<5 (co dla niego stanowaiło kalectwo a dla mnie jest naturalne w przypadku człowieka który nie rozwiązuje problemów ołowiem). Ponad to brak był możliwości "przegadania" problemów, czy chociażby tzw."wejścia oknem" tylko "frontem z buta".
Niegrywalna postać to taka dla której MG nie potrafi się przygotować.
Cytat:
Napisał Darken
Czy jest sens tworzenie pieknych postaci skoro gracz będzie utrudniał grę innym, albo sam będzie miał z zabawą kłopot?
Tak jeżeli wie się że postać może nadać jakiś sens drużynie i skończyć przynajmniej w jakimś stopniu schemat misji "seek and destroy".
 
__________________
I'm a person just like you
But I've got better things to do
Bladowicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem