Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2008, 17:58   #27
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
acha... Całkiem fajnie, tylko gdzie znajdę jakiś dokładniejszy opis?
Na podanej wcześniej stronce nie ma...
Ogółem, charakter chciałbym mieć albo CD, albo CN. Planowanymi domenami były Podróż i Powietrze.
Myślę, że nada mi się dokładniejszy opis Seimdalla (najprawdopodobniej to będzie to), i żeby mieć jakiś wybór, dorzuć Oreasa Sillhaina.
Pomniejsi też by się nadali, jeśli to nie sprawi zbyt dużego kłopotu, przynajmniej z charakteru, domen i wyznawców. Bynajmniej nie są absolutnie konieczni, jak akurat będziesz miał atak lenistwa, zrozumiem.

Swoją drogą, kiedy masz zamiar z tą przygodą ruszyć, nie wiem spieszyć się, nie spieszyć? (jak przeoczyłem termin, z góry przepraszam)


P.S. Gdybyś chciał mi coś wysłać na maila, wysyłaj pod kgb851@tenbit.pl
 

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 11-10-2008 o 18:24. Powód: a, zapomniałem ja czegoś dopisać
Someirhle jest offline