Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2008, 22:29   #40
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post

EDIT: co do profesji, najbardziej w tej chwili brak by było maga z pełnego zdarzenia (chociaż to mniej o i słyszałem, że są na to chętni, więc pewnie problemu nie będzie) oraz złodzieja, którego nie ma i prócz postaci deMausa - nie słyszałem by ktoś robił.
Po prostu przestraszyłeś nas swoją groźbą, że przyjmiesz tylko jedną postać maga/czarodzieja/paladyna ;> Poza tym skoro sesja jest od zera do bohatera, to można założyć, że ktoś jeszcze zostanie magiem z prawdziwego zdarzenia (połamie się, odkryje powołanie, bogowie wskażą mu właściwą drogę ;>).

Czekam (i zapewne nie tylko ja) z niecierpliwością na ostateczne rozstrzygnięcie.

PS: ja co prawda atuty wybrałem, ale nie mam pojęcia co daje kupieckie pochodzenie, szczęście bohaterów i zbir. Generalnie 3 edycję D&D-ków znam w wersji angielskiej i tylko dwa podręczniki podstawowe.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 11-10-2008 o 22:44. Powód: dodanie "PS" ;p
woltron jest offline