Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2008, 23:19   #42
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał woltron Zobacz post
PS: ja co prawda atuty wybrałem, ale nie mam pojęcia co daje kupieckie pochodzenie, szczęście bohaterów i zbir.
kupieckie pochodzenie - sprzedawanie przedmiotów za 75%, a nie za 50% ceny; raz na miesiąc możesz kupić jeden przedmiot za 75%; podczas tworzenia postaci otrzymujesz dodatkowe 300 sz, które możesz dowolnie spożytkować

szczęście bohaterów - otrzymujesz premię ze szczęścia +1 do wszystkich rzutów obronnych oraz premię ze szczęścia +1 do Klasy Pancerza

zbirowatość - premia +2 do testów inicjatywy oraz premia +2 do testów Szacowania i Zastraszania

EDIT:
Qumi...

Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Aha, karty bardzo preferuję na PW. Atrybuty ble ble ble, jak sobie rozdzielicie tak będzie, ja widząc kartę będę mógł przyciąć.
Z tego wynika, że możesz losować sam.
Jeśli dobrze pamiętam, to drugie losowanie jest tylko wtedy, gdy pierwsze jest bardzo słabe
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 11-10-2008 o 23:25.
Kerm jest offline