Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 16:11   #108
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Asantir spojrzał pogardliwie na człowieka. Kolejny przykład głupoty tej młodej i jeszcze tak mało obeznanej w świecie rasy.
- Wy ludzie, nigdy nie patrzycie w przyszłość, istnieje dla was tylko chwila obecna. Nie jesteście w stanie dostrzec konsekwencji swoich działać
Asantir powoli opuścił łuk i podszedł do rewolwerowca na tyle blisko by jego twarz znalazła się na przeciw lufy pistoletu.
- Proszę bardzo, strzelaj jeśli chcesz, nazwano mnie mordercą. Jeśli strzelisz ciebie będą tak nazywali. Więc na co czekasz. Nie chcesz mnie zabić?
Asantir uśmiechną się nieznacznie. Po czym odwrócił się plecami do człowieka.
- Wciąż masz swoją szansę, jeśli pociągniesz za spust, zginę, lecz wraz ze mną do grobu pójdzie również prawda.
Elf podszedł do okna i otworzył je
- Kelt, idę do wagonu ze zwierzętami, wydaje mi się że najlepiej będzie przejść po dachach wagonów, idziesz ze mną?
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline