Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 19:41   #7
Niles Elmwood
 
Reputacja: 0 Niles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znany
A więc jest lepiej jak oczekaiwałem! Obok Latilen i merilla to nawet i Yarota zainteresowałem światem GT

Opowiadania z Europy - Różowy Balonik (Paryż) i ten z Londynu, to w zamyśle jakoby ilustracje do settingu.
Zamieszczone zostały dotychczas, na potrzeby zeszłorocznej sesji, dość wzmiankowe informacje o świecie poza kontynentem ameryki północnej, a w końcu to globalny terror
Opowiadania bierzące, rzeczywiście mogą sprawiać wrażenie wyrwanych z kontekstu, także bez umiejscowienia i usystematyzowania settingu, jak już to zauważył merill, to i sam przekaz, (Yarot i krytycy z gadu-gadu mają rację), póki co jakby nie za bardzo wyraźny, a sam tekst, jak to Latilen ujęła, może i jest jak ten kolejny ochłap.

W ostatnich dwóch kadrach ze starego kontynentu, przemyciłem kilka informacji dość istotnych dla świata, ale o tym już w samym settingu, który mam nadzieję dopracować gdzieś w począku 2009

Wielkie dzięki za słowa krytyki!
Pozdrowienia
 

Ostatnio edytowane przez Niles Elmwood : 12-10-2008 o 19:44.
Niles Elmwood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem