Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 21:17   #21
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Reaguję na żywotne potrzeby szlachty

Poszukiwany praworządny szlachcic do epizodu (1-3 posty)

Wyobraźcie sobie, że bawicie w gościnie u pewnej szlachcianki (wdowy). Czy jesteście bratem, krewnym czy przyjacielem pozostawiam wam. Nie twórzcie łotra, ni hultaja; nie potrzeba mi pijanic ani swawolników. Stwórzcie praworządnego obywatela z zasadami, ale i z przywarami.

Na postaci będzie ciążyć duża odpowiedzialność i znajdzie się on w sytuacji kryzysowej. Czy podała roli jaka na niego spadnie – nie wiem. Przyjdzie mu otrzeć się o śmierć i wystawić swój honor na próbę. Czy wyjdzie z sytuacji obronną ręką czy poniesie śmierć bohaterską o tym przekonamy się w sesji.

Nie musicie przysyłać karty postaci. Wystarczy mi popis waszych umiejętności pisarskich w postaci opowiadania (wasza postać w roli głównej – najlepiej opisać gościnę u wdowy) i krótkiego szkicu na temat waszej postaci (opisowo historia postaci).

Macie tydzień do 18.10 na napisanie opowiadania i krótkiej notki o postaci.

Szczegóły i pytania na GG: 8963485 lub PW.

Zapraszam Adr
 
Adr jest offline