Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2008, 14:25   #39
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Z przykrością muszę zawiesić sesję na czas... Nieokreślony. Zwalił się na mnie natłok roboty związany ze zmianą studiów, plus jeszcze trochę domowych spraw, przez co mam mało czasu żeby pisać porządne posty. A krótkich i bezsensownych pisać bym nie chciał, bo na taką karę nie zasługujecie . Jeśli (kiedy, mam nadzieję) będę reaktywował sesję, wyślę Wam PW z zapytaniem, czy chcecie grać dalej. Jeśli będziecie dalej chętni, zaczniemy tam gdzie skończyliśmy.
Oczywiście jeżeli któryś z Was chciałby przejąć MG-owanie, lub miałby na oku kogoś kto mógłby to zrobić, to nie widzę problemu.
Ze swojej strony (piszę to na wypadek gdybym już sesji nie reaktywował) - bardzo przyjemnie mi się z Wami grało. Cieszę się, że są na tym forum gracze z fantazją, którzy piszą dobre, logiczne posty i świetnie czują się w konwencji sci-fi. Szkoda tylko, że jest takich graczy tak mało .
Pozdrawiam Was i, miejmy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline