Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2008, 10:38   #1512
Rysownik
 
Rysownik's Avatar
 
Reputacja: 1 Rysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumnyRysownik ma z czego być dumny
Dziń dybry. Jestem tu nowy i zwabił mnie tu głód bycia MG. W szkole chyba się nikt tyn nie interesuje, a tu po prostu cud-miód. Gdyby jeszcze chcieli się zgłąszać do mojej rekrutacji...
O mnie: Mam wadę wzroku na prawe oko -3,5 dioptrii, noszę jednak soczewkę i wszystko jest git. Wada wzięła się stąd, że od dziecka nałogowo czytam. Alfabet poznałem w wieku 2 lat, a sylabizowałem, kiedy byłem trzylatkiem. Byłem pierwszy w przedszkolu! Nawet panie kiedyś zaprowadziły mnie do zerówki (a byłem w pierwszej grupie na trzy i zerówkę), żeby posłuchali jak ładnie czytam. Lubię gatunek fantasy, połknąłem Hobbita, Eragona, Piątego Elefanta, Ani słowa prawdy, i półtora Władcy Pierścieni.
Moje wady: nerwowy.
Moje zalety: IQ 112 (przeciętne - 95)
Czego nie lubię: kisielu, pasztetu innego niż pomidorowy i sera.
Co lubię: kwaśne, twarde jabłka, placki ziemniaczane i jabłczane, mandarynki, kurczaka z grilla, szejk czekoladowy z McDonald's.
Ulubione powiedzenie: "O mejtko!"
 
__________________
Smoki nie mogą być traktowane jak zwykłe zwierzęta i jednocześnie być opisywane jako gady, bo gady mają TYLKO cztery kończyny, a smoki mają sześć (skrzydła i cztery nogi).
Rysownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem