Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2008, 19:03   #7
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Wydzielenie map i BNów może być pomocne, ale nie uważam, żeby potrzebny był do tego osobny temat/osobne podforum. Stąd zaznaczyłem opcję "jest mi obojętne".
To samo można zrealizować edytując pierwszy komentarz w sesji, ewentualnie zbierając w tymże komentarzu odnośniki do postów w których umieszczane są materiały.
Z innej strony, jeśli mam pytania dotyczące szczegółów zamieszczonej mapy, czy BNa, zadaje je w komentarzach. MG odpowiada w komentarzach, a także powinien uaktualnić wpis w materiałach. (wedle założenia, że w materiałach znajdują się kompletne i szczegółowe informacje, bo inaczej potrzeba przeszukiwania komentarzy pozostaje). Wyjaśnienie wątpliwości pod daną mapą, jest prostsze.

Ciekawym rozwiązaniem wydaje mi się zmiana widoku komentarzy na drzewiasty, albo mieszany. Wtedy od samego początku komentarzy można byłoby utworzyć kilka postów typu opinie, nieobecności, mapy i posługiwać się nimi jak kotwicami. Chcąc umieścić nową mapę odpowiadamy na pierwszy post związany z mapami, tak samo komentując mapę odpowiadamy na post ją zawierający. Powstanie w ten sposób drzewko widoczne na górze tematu pozwalające łatwo nawigować po poszczególnych kategoriach. Nie jestem pewien, czy miałoby to jakąś wartość praktyczną, ani czy jest wykonalne (tzn, czy da radę ustawić taki widok dla jednego tematu), ale zawsze to jakiś pomysł do rozważenia.
 
Glyph jest offline