Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2008, 20:01   #8
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Skryty, czemu założyłeś, iż moja postać poszła do stajni czy też postać drugiego maga. Przecież wyraźnie deklarował i jeden i drugi mag wyruszanie na poszukiwanie poza bramami gospody jak dla mnie akcja w stajni nie miał w ogóle miejsca, bo jest całkowicie sprzeczna z deklaracjami graczy. Więc dla mnie jest jasne, iż magowie byli wraz z Erwinem Tilmannem albo w jego pobliżu, gdy znalazł kobietę. Jedna prośba jednak nie wymyślaj innych czynności niż deklarują gracze. Cała sytuacja nie w stajni nie powinna mieć miejsca, bo żaden z graczy nie deklarował ani słowem zainteresowani koniem tylko jeźdźcem. Proszę o przeredagowanie postu aby odpowiadał faktycznej sytuacji i faktycznym deklaracjom graczy.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline