Wątek: Szuflandia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2008, 22:21   #15
Niles Elmwood
 
Reputacja: 0 Niles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znany
Adr, karta BNa doszła. W dwóch słowach opisując - świetna postać

Z ośmiu zgłoszeń otrzymałem na dzień dzisiejszy jedna kartę na postać BNa, którą już teraz mogę śmiało oświadczyć przyjmuję.
Marzeniem moim byłoby, aby wszystkie KP trzymały taki poziom
W dziale komentarze otwieram temat, w którym tymczasowo zostaje umieszczony ten BN.
Wszystkich, którzy są w trakcie pisania lub do tego się przymierzają, zachęcam do zapoznania się z tą postacią, która powiedzmy, że jest raczej powszechnie znanym krasnalem w Szuflandii, tutaj <---. Kto wie, może ktoś zechce wykorzystać jego znajomość w życiorysie Polokoktowca, i nie tylko Wkrótce zostanie tam również zamieszczony kolejny BN - odsunięty od władzy przez szyszkownika Kilkujadka, były Krasnal Główny Smerda Jajeczny.

Tak więc mija dziesiąty dzień rekrutacji.
Snując plany sesji, choć podejrzewałem mniejsze zainteresowanie płci pięknej udziałem w dość szowinistycznym świecie krasnoludków, to niestety nie przewidziałem zupełnego braku zainteresowania z ich strony. Tak nie może być
Kochane Panie, specjalnie dla Was wychodzę naprzeciw z kolejnym updatem.
Czasu na stworzenie postaci jest jeszcze dużo, zatem mam nadzieję, że nikt nie będzie się czuł czasowo pokrzywdzony, a jeśli komu zabraknie czasu na dopracowanie postaci, to ja jestem cierpliwy i wyrozumiały.
Zachęcam panie do tworzenia postaci kobiecych, które podobnie jak Ala (Kasia Figura), miały w sobie domieszkę krwi krasnoludzkiej. Byłoby idealnie, aby panie byłyby w 50% krasnoludkami, czyli po tatusiu, lub w 75% - ojciec krasnal i mama pół na pół. Obiecuję same niespodzianki i rozwiązania, których w filmie zabrakło, oraz świetną zabawę.

W poniższym, krótkim kadrze filmowym przypominam fragment realiów Szuflandii, a przede wszystkim wyobrażenie Krasnali o Kingsajzie i Kobia.. Kobietkach
No i koniecznie obejrzyjcie cały film!
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=urQJdX5eFdQ&feature=related[/MEDIA]
Kingsajz dla każdego!

Czekam na Karty Postaci
 
Niles Elmwood jest offline